Клапан зворотний для компресора

Купити зворотний клапан для компресора ви можете зв’язавшись з нами по телефону або за допомогою форми зворотного зв’язку.

Зворотний клапан є одним з важливих вузлів в будові трубопроводу, як побутового, так і промислового призначення. Його конструкційна особливість дозволяє забезпечити струм рідини або газоподібного середовища виключно в одному напрямку, що необхідно при виникненні аварійних ситуацій і падіння тиску в системі.

Зворотний клапан необхідний для затримання стисненого повітря всередині компресора. Він не допускає виходу стисненого повітря з системи під час роботи в режимі холостого ходу або при відключенні компресора.

Вибираючи зворотні клапани для компресорів завжди враховуйте інтенсивність існуючого Потік повітря. Вона впливає на приведення в дію зворотних клапанів, встановлених на компресор. Для нейтралізації ефекту слабкого потоку повітря в механізм зворотного клапана на Компресcор входить вентиль для витяжки. Компресором зі зворотним клапаном забезпечується високоякісний відтік відпрацьованого повітря назовні без найменших натяків про його зворотне повернення. Приміщення, забезпечені компресорами із зворотними клапанами, мають прекрасний повітрообмін, що не впускаючи відпрацьовану суміш назад.

У вас э запитання?

Зворотній виклик