Запчастини для компресора

Компресор — одне з найпоширеніших пристроїв, застосовуваних у побуті, промисловості, машинобудуванні, будівництві та інших галузях. З його допомогою здійснюється стиснення і наступна видача повітряно-газової суміші для робочого використання. Агрегати бувають різних видів і мають різні характеристики, зумовленими галуззю їх застосування. Як і всі електронно-механічні пристрої, компресори вимагають дотримання правил і умов експлуатації.

Але навіть при правильному використанні ті чи інші частини виходять з ладу і вимагають заміни. Для того, щоб зменшити ймовірність виникнення серйозних поломок, необхідна своєчасна профілактика і заміна комплектуючих. Запчастини для компресора підбираються залежно від особливостей і призначення устаткування, але в більшості випадків мають деякою універсальністю.

Затребуваність запчастин для поршневих і гвинтових компресорів пояснюється широким застосуванням даних пристроїв в багатьох сферах людської діяльності. В Україні компресори найбільш часто застосовуються в будівництві на всіх етапах зведення будівель, а також при проведенні ремонтних робіт. При інтенсивної експлуатації деталі повітряного компресора швидко зношуються, тому будь-якому користувачеві слід купити запчастини для такого обладнання з запасом. Таким чином, ви зможете швидко замінити вийшли з ладу елементи новими запчастинами, не відриваючись надовго від роботи. Крім того, навіть найдорожчі запчастини обійдуться вам дешевше, ніж новий поршневий або гвинтовий компресор, вартість якого в Україні, наприклад, в містах Харків і Донецьк, може бути досить високою.

Щоб недорого купити запчастини для повітряного компресора (наприклад, поршневого), вам слід звернутися в інтернет-магазин «ПромКомпресор», який спеціалізується на продажу за найкращою ціною.

Перелік поставляються запчастин для компресорів

 • сальники;
 • мембрани різних видів;
 • повітряні фільтри;
 • поршні і поршневі кільця;
 • реле тиску для компресора з різною кількістю виходів;
 • контрольно-розподільний блок;
 • манометри — запчастини, без яких ви не зможете виміряти тиск в компресорі;
 • підбурюючий клапан;
 • ресивер повітряний;
 • клапан зворотний для компресора;
  головка компресорна;
 • а також на нашому сайті ви можете купити багато інших запчастини, які забезпечать тривалий термін служби вашого повітряного компресора.

Які б запчастини для поршневого або гвинтового компресора вам не знадобилися, ви завжди зможете замовити їх на сайті «ПромКомпресор». Ми гарантуємо високу якість всіх представлених запчастин і їх виправдану вартість.

Крім того, «ПромКомпресор» постійно проводить різноманітні акції для своїх покупців, завдяки яким ви можете вигідно купити запчастини для компресорів в будь-якій кількості. При цьому ми забезпечимо доставку вашого замовлення в будь-який населений пункт України, наприклад, Дніпропетровськ або Одеса. Ви отримаєте всі замовлені запчастини для компресора або іншого обладнання в найкоротші терміни, оскільки всі запропоновані товари є в наявності на нашому складі.

У нас працює команда професіоналів, тому при виникненні труднощів із замовленням перед тим, як купити запчастини, наші клієнти в будь-який час доби можуть залишити запит для уточнення інформації. Ми здійснюємо доставку замовлених вами запчастин для компресорів з Харкова не тільки в Київ та інші великі міста України, а й в будь-який невеликий населений пункт. Для підбору необхідних деталей створений спеціальний зручний пошук і фільтр. Ми працюємо з усіма діючими перевізниками, а також в разі необхідності відправляємо замовлення поштою.

У вас э запитання?

Зворотній виклик