Магістральні фільтри для компресора

Магістральні фільтри для компресора
4.7 за 3 голосования

Фільтри магістральні для компресора — механізми, які очищають вироблений стискається повітря. Це обов’язкова складова всіх виробничих і побутових компресорів. Для реалізації більшості технологічних процесів важливий чистий і осушене повітря.

фильтры-магистральные

Фільтри магістральні видаляють краплі емульсії масляної, різні тверді частинки, воду, пари масла. Оброблене повітря відповідає чинним технологічним вимогам. Для вибору системи фільтрації необхідно враховувати модель нагнітача, призначення повітря, що стискається, характер робочих умов, величину забруднюючих частинок.

Фільтри магістральні для компресора мають кілька рівнів очищення: основне, грубе, тонке. Для доочистки (якісне видалення дуже дрібних частинок) застосовують мікрофільтри режиму контролю. Їх використовують у високотехнологічних областях, в сферах, де вимоги до чистоти повітря досить суворі (медицина).

Великий вибір компресорів вы знайдете на цій сторінці.

Фільтри для грубої очистки видаляють частинки 5-6 мкм. Вони розраховані в середньому на 4000 робочих годин. Фільтри магістральні, що надають тонкий рівень очищення, очищають стискається повітря від частинок до 1 мкм. Їх використовують в більшості сучасних гвинтових моделях. У модулів тонкого очищення знос менше. Вони мають значний ресурс роботи.

Вибір фільтрів залежить від робочого середовища. Вони очищають не тільки повітря, а й різну середу газу, рідина. Фільтруючі повітряні модулі використовують для багатьох побутових, напівпрофесійних і професійних нагнітачів. Вони очищають забирається повітря від піску, бруду, вугілля; захищають від засмічення і абразивного зношування внутрішні елементи.

Фільтри працюють в технічних пристроях, що володіють високою продуктивністю, очищаючи гази від сторонніх домішок. Газоочисні модулі ефективні, стійкі до зносу, мають значний робочий ресурс. Фільтри рідинні застосовують в оснащенні, що має середню продуктивність. Вони видаляють домішки в рідині. Їх застосовують в сільському господарстві, харчовій та фармацевтичній галузі.

У вас э запитання?

Зворотній виклик