Про компанію ПромКомпресор

Компанія «ПромКомпресор» виробляє компресорне обладнання, займається ремонтом і постачанням запасних частин до нього. Товарний перелік дуже великий — понад 50 установок і понад 160 компресорів для найрізноманітніших промислових цілей.

За період свого існування компанією було поставлено для підприємств різних галузей і підприємств більше 7 000 компресорів і установок: холодильних, газових і повітряних; поршневих і гвинтових. Це, наприклад, поршневі компресора серії ПК 1,75, ПК 5,25, ПК 3,5, 2ВУ, СО 7Б, У 43102А, С 415М і С 416М, ГСВГ1 / 12, 4 ВУ 5/9; роторні газодувки (повітродувки) серії ВФ, 1Г, Е21, ЗАФ; гвинтові — ЗИФ; компресора високого тиску типу ЕКПА, К2-150 і багато іншого.

«ПромКомпресор» — це найдинамічніший, сучасне на сьогоднішній день підприємство, яке стрімко розвивається і розширюється. Ми в своїй роботі використовуємо тільки новітнє обладнання, заводські креслення і дотримуємося норм. Надано в обов’язковому порядку технічний, виробничі і ремонтний цехи. Навчені, висококваліфіковані і з досвідом роботи фахівці завжди допоможуть вам в будь-якому вашому питанні про проектуванні або ж ремонті, виготовленні деталей.
Добре оснащені цеху, які дають нам можливість зробити роботу від найпростіших процесів до найскладніших. Наприклад: від термічної і механічної обробки до збирання станції і її передпродажної перевірки на стендах.

Особлива увага приділяється якості збірки, ремонту і обслуговування нашої продукції.

За останній час було проведено реорганізацію підприємства, основною метою якої було розширити асортимент і якість товарів, додати нові послуги і розширити кількість співробітників. І у нас все вийшло: нові послуги з ремонту КПП К-700 і Т-150; навчені фахівці з новим компресорів ЕКПУ і 2 ВУ Єреванського виробництва; штат співробітників виріс на 24% і це не межа.

Наша основна мета — турбота про наших клієнтів і своєчасна допомога в будь-яких виникаючих питаннях.

Ми працюємо з різними видами оплати: готівковий і безготівковий розрахунок.

Якість роботи гарантуємо і підтверджуємо це документально.

Є на підприємстві і система знижок.

Наші клієнти задоволені нашою роботою і радять іншим. Ми хочемо і прагнемо до того, щоб клієнтів було ще більше.

клиенты

У вас э запитання?

Зворотній виклик