Компресор К2 (К2-150-1)

Компресор К2 (К2-150-1)
5 за 3 голосования

Компресор К2, К2-150-1: ремонт та продаж компресорного обладнання та комплектуючих за низькими цінами.

Призначений для нагнітання повітря в балони з автоматичною підтримкою тиску в них від 80 до 200 кгс / см2. Привід компресора К2-150 здійснюється через ремінну передачу від двигуна внутрішнього згоряння або від ел. двигуна. Компресори укомплектовані щитом приладів і водомаслоотделітелем, встановленим поза компресора.

Компресор К2-150

Повітряні компресори К2-150 виробляються Бежецкий завод АСО. Дане підприємство є одним з найкращих постачальників компресорного обладнання країни. Його компресорні установки невибагливі в техобслуговуванні, у них хороша ремонтопридатність. Тому вони стали користуватися широким попитом. Цим компресорів вдалося зарекомендувати себе як надійні і доступних джерел стисненого повітря, що використовуються для різних пневмоінструментів і обладнання. Дану модель можна застосовувати і в побуті, і в умовах промислових: в гаражі, будівництві дорожнього покриття, на будмайданчику, в невеликому виробничому цеху.

  • Тип компресора — вертикальний, однорядний, триступеневий, з диференціальним поршнем.
  • Охолодження — проточною прісною або морською водою.
  • Мастило — розбризкуванням.
  • Управління компресорами — ручне.
  • Виконання — морське, експлуатація в приміщеннях з штучно регульованими кліматичними умовами при температурі навколишнього повітря від 50 ° С до 150 ° С.

Технічні характеристики

Назва Единица измерения К-2 К2-150-1
Тиск кінцевий кгс/см2 150 200
Потужність по всмокт. м3/мин 0,3 0,3
Потужність по об’ему повітря л/мин 1,8 1,33
Маса кг 82 82
Габарити мм 441х435х480 441х435х480

Особливості компресорів К2

Поршневі компресори К2 на 150 л здійснює роботу на основі двоступеневих двоциліндрових компресорних головок С-415 М, які забезпечують експлуатаційний ресурс більш тривалого періоду і інтенсивність режиму роботи, в порівнянні з моделями, обладнаними головками одноступінчастими.

Високий рівень продуктивності (630 л / хв) можна досягти завдяки послідовному двохетапному стиску повітря. Причому спочатку повітря стискається, перебуваючи в першому циліндрі, за допомогою руху вниз поршня, далі він переходить до другого робочого циліндру з меншим обсягом і стискається в ньому знову, після цього стиснене повітря переходить до пневмомагистрали. Між циліндрами стиснене повітря переміщається за допомогою системи клапанів, за допомогою якої можна істотно підвищити рівень продуктивності компресорів.

Головні переваги

До переваг компресорів К2 можна віднести такі важливі аспекти, які дозволяють ефективно застосовувати даний пристрій:

Наявність в складі ресивера з об’ємом в 150 л, через який стиснене повітря надходить в пневмооборудование рівномірніше, а також значно скорочується споживання електроенергії

Реле тиску здатне відключати компресор К2 в разі перевищення необхідного рівня тиску і запускати його знову, якщо тиск знижується від встановленого показника з максимальним значенням

Низька ступінь шуму і зносостійкість забезпечуються застосуванням масляного змащення. Компресорного маслу вдається значно знижувати процес тертя деталей і збільшувати робочі ресурси компресора, скорочувати рівень шуму.

Легкість і простота в переміщенні за допомогою коліс, на яких компресор К2 встановлено. Дана установка легко пересувається в будь-які зручні для експлуатації місця.

Високий ступінь надійності

К2 здатний працювати при будь-яких умовах: перепаді температур, підвищеному рівні вологості, сильному запиленні або забрудненні повітря.

Простота установки і ремонтних робіт. Установка не вимагає спеціально підготовленого фундаменту. При поломці з легкістю можна підібрати компресорні деталі від виробника і в короткі терміни усунути всі неполадки.

Працюємо з НДС та без
Найнижчі ціни
Ми на ринку більше 6 років
Запрос ціни

[contact-form-7 404 "Not Found"]
У вас э запитання?

Зворотній виклик