Компресор на піскоструй

Компресор на піскоструй
4.2 за 12 голосования

Компресор на піскоструй: ремонт та продаж компресорного обладнання та комплектуючих за низькими цінами.

Дуже економний, вигідний і якісний в роботі. У цеху компанії «ПромКомпресор» працюють безперервно 3 компресора для пескоструя. Неодноразово обробляли кабіни КАМАЗів, компресори даного типу впоралися з цим завданням «на відмінно»!

Компресор для пескоструя: особливості

Піскоструминну обробку вважають одним з найбільш ефективних і популярних способів очищення поверхонь перед проведенням порошкових фарбувань. Робота виконується за допомогою спеціальних піскоструминних пристроїв, що функціонують на стислому повітрі. Тому проблема вибору компресорів для пескоструя має особливу актуальність.

Вибираючи тип, продуктивність і ступінь стиснення обладнання компресора, необхідно брати до уваги характеристики піскоструминних апаратів, позначені в їх технічних документациях. Також потрібно враховувати і сферу застосування установок.

Компресорне обладнання, призначене для пескоструя, який використовується в невеликому автосервісі або майстерні.

Як вибрати правильний компресор для піскоструминної роботи?

При виборі компресорів для робіт за участю пескоструя необхідно врахувати його технічні особливості. Виходячи з них, слід підбирати необхідний компресор, визначати потрібні показники тиск повітря і продуктивності.

Компресори для робіт з пескоструем. Якщо в невеликих автосервісах або дрібних майстерень для пескоструя потрібно компресор, в таких випадках підійде поршневий апарат, якому властива продуктивність в межах 0,7-1 кубометр в хвилину і стискає повітря — 6-8 бар.

Доцільніше все-таки віддати перевагу пересувним компресорів. При цьому не потрібно нехтувати комплектністю осушувачів повітря і фільтрів, щоб виключити наявність зайвої вологи в компресорній оливі і абразиві.

Компресори для пескоструем, які призначені для використання в промисловості, повинні мати тиск 10 бар і продуктивність 3-5 м3 / хв. Оптимальним в даному випадку вважається гвинтовий компресор. Як правило, подібної модифікації властива система, що фільтрує стиснене повітря, подібно осушувачу, і забезпечує видуває повітря висока якість.

Вибираючи компресор, також враховується ряд таких факторів:

  • джерело електропостачання;
  • місце проведення робіт;
  • конструкційні розміри і площу поверхні очищення;
  • рівень забруднення продуктами корозії, наявність міцно утримується старого покриття і прокатної окалини;
  • відрізок часу, відведений для проведення роботи.

Якщо робота проводиться в приміщенні або спеціально оснащеній камері, з джерелами електроживлення, то найбільш оптимальним є застосування компресорів з електроприводом. Все пояснюється тим, що вони набагато економічніше, а це істотно і безпосередньо позначається на загальній вартості робіт і спрощує обслуговування компресора.

Що стосується польових умов, які не передбачають джерел електрики, або ж їх використання недоцільне, то в таких випадках вдаються до використання дизельних компресорів.

При проведенні піскоструминної роботи оптимальним тиском прийнято вважати 7-8 бар. Проте не виключена можливість здійснення робіт з тиском, що досягає 12 бар. Найпоширенішими абразивоструйного апаратами споживається стиснене повітря з межами 2,5-16 кубометрів в хвилину. Відповідно, в такому випадку йде мова не про малогабаритному обладнанні, що використовується з метою декоративних робіт, а також малопродуктивних пристроїв, які виключають їх застосування на об’єктах промисловості.

Слід пам’ятати і про те, що вибирати відповідний компресор для проведення піскоструминних робіт потрібно строго індивідуально в усіх окремих випадках. Правильність зробленого вибору залежить від багатьох факторів, таким чином приймати рішення треба виходячи з консультацій з фахівцями. Наші співробітники в своїй роботі керуються виключно практичним досвідом, отриманим за багаторічний період нашими клієнтами, і рекомендують оптимальні варіанти компресорів для користування.

Працюємо з НДС та без
Найнижчі ціни
Ми на ринку більше 6 років
Запрос ціни

[contact-form-7 404 "Not Found"]
У вас э запитання?

Зворотній виклик