Газодувки ротаційні

Газодувки серії Е-21
Газодувки серії 1Г

Принцип роботи ротаційних газодувок заснований на витіснення. Більше енергії передається газу безпосередньо при стисненні. Незалежно від конструкції ротаційного компресора всмоктує газ або повітря та порожнину компресора, місткість якої зростає при обертанні ротора. Поступив газ знаходиться в замкнутій камері. При обертанні ротора місткість камери стає менше.

Стиснення, отримане при зменшенні обсягу, сприяє підвищенню тиску і витіснення газу в напірний патрубок.

В ротаційних компресорах застосовується електричний мотор для здавлювання пара переміщається пристроєм в нерухомому пристрої.

Існує чотири типи ротаційних холодильних компресорів:

  • ротаційний;
  • ротаційний пластинчастий;
  • гвинтовий;
  • спіральний.

Ці типи компресорів здавлюють пар холодоагенту, що не перетворюючи обертів вала в зворотно-поступальний рух. Ротаційні компресори — об’ємні пристрої. Ротаційне рух створює більш рівний плин всмоктується і нагнітається парів, тим самим скорочуючи механічне напруження в компресорі. В результаті зменшення пульсації пара знижується ступінь вібрації і шуму. До складу ротаційних компресорів входить менше рухомих частин, тому їх виробництво простіше, а вартість нижча.

Ротаційне устаткування, яке виробляє тиск до 0,28-0,3 МПа (на вході — атмосферний тиск) називається воздуходувками. Устаткування виробляє більш високий тиск називається компресорами. Ротаційні компресори і повітродувки, якщо порівнювати з поршневими компресорами мають деякі переваги. Це збалансований хід без зворотно-поступального руху; пряме підключення до електричного двигуна; постійне надходження газу; менше маса конструкції; немає клапанів і т. д. У ротаційних компресорів нижче механічний ККД, вони виробляють більш низький тиск, при виготовленні потребують більш високої точності.

У харчовій промисловості використовують два типи ротаційного обладнання: пластинчасті і з двома здійснюють обороти поршнями. Обидва типи використовують в якості компресора, повітродувки, вакуум-насоса. Для виробництва тиску 0,3- 0,4 МПа використовують одноциліндрові пластинчасті компресори. Два ротаційних пластинчастих компресора з інтервальним охолодженням повітря, встановлені послідовно можуть виробляти тиск до 0,7 МПа і вище.

одноступінчатій пластинчастий компресор, який виконує роботу вакуум-насоса, виробляє вакуум до 90%. При більш точному виробництві і установці — до 95%. Ротаційне обладнання з двома здійснюють обороти поршнями, працюючи як низьконапірні повітродувки, виробляє тиск 0,06-0,08 МПа. Компресор, який виконує роботу вакуум-насоса, виробляє вакуум до 70%.

Працюємо з НДС та без
Найнижчі ціни
Ми на ринку більше 6 років
У вас э запитання?

Зворотній виклик